IXBOD1-26RD
Contact Now
IXBOD1-26RD
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-26RD
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.2A 2600V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 2600V (2.6kV)