IXBOD1-16RD
Contact Now
IXBOD1-16RD
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-16RD
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Bulk
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.2A 1600V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 1600V (1.6kV)