IXBOD1-22R
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
IXBOD1-22R
Mega Source # : MEGA-IXBOD1-22R
Manufacturer : IXYS / Littelfuse
Packaging : Tube
Description : IC DIODE MODULE BOD 0.9A 2200V
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Clamping : 2200V (2.2kV)