TBU-DT085-100-WH
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
TBU-DT085-100-WH
  • 1
Mega Source # : MEGA-TBU-DT085-100-WH
Manufacturer : Bourns, Inc.
Packaging : Tape & Reel (TR)
Description : SURGE SUPP TBU DL 100MA 850V SMD
RoHS Compliant : Lead free / RoHS Compliant
Voltage - Working : 425V
Voltage - Clamping : 850V