DLP11SA900HL2L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DLP11SA900HL2L
Mfr.Part # : DLP11SA900HL2L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 150MA 2LN 90 OHM SMD
Stock : 41595
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 150mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 1.75Ohm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 90 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Product Status : Not For New Designs
Voltage Rating - DC : 5V