DLW21HN900SQ2L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DLW21HN900SQ2L
Mfr.Part # : DLW21HN900SQ2L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 330MA 2LN 90 OHM SMD
Stock : 317955
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 330mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 350mOhm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 90 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 50V