PLT10HH401100PNL
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
PLT10HH401100PNL
Mfr.Part # : PLT10HH401100PNL
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 10A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
Stock : 25877
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 10A
DC Resistance (DCR) (Max) : 4.1mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 400 Ohms @ 10 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : Vertical, 4 PC Pad
Product Status : Active
Ratings : AEC-Q200
Voltage Rating - DC : 100V