ACE1V3225-510-R
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ACE1V3225-510-R
Mfr.Part # : ACE1V3225-510-R
Manufacturer : Eaton-Electronics Division
Description : CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Stock : 6000
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 200mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 700mOhm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 2.6 kOhms @ 10 MHz
Inductance @ Frequency : 51 µH @ 100 kHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Ratings : AEC-Q200
Voltage Rating - DC : 80V