ACM4520-231-2P-T000
Contact Now
ACM4520-231-2P-T000
Mfr.Part # : ACM4520-231-2P-T000
Manufacturer : TDK Corporation
Description : CMC 3A 2LN 230 OHM SMD
Stock : 42578
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 3A
DC Resistance (DCR) (Max) : 50mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 230 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 50V