DLW21SN121HQ2L
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DLW21SN121HQ2L
Mfr.Part # : DLW21SN121HQ2L
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CMC 280MA 2LN 120 OHM SMD
Stock : 12637
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 280mA
DC Resistance (DCR) (Max) : 410mOhm
Filter Type : Signal Line
Impedance @ Frequency : 120 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 2
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C
Package / Case : Horizontal, 4 PC Pad
Product Status : Active
Voltage Rating - DC : 20V