CM3032V201R-10
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CM3032V201R-10
Mfr.Part # : CM3032V201R-10
Manufacturer : Laird - Performance Materials
Description : CMC 8A 4LN 200 OHM SMD
Stock : 13529
Product Category : Common Mode Chokes
Current Rating (Max) : 8A
DC Resistance (DCR) (Max) : 10mOhm
Filter Type : Power Line
Impedance @ Frequency : 200 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type : Surface Mount
Number of Lines : 4
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C