FTZ30ET148
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
FTZ30ET148
Mfr.Part # : FTZ30ET148
Manufacturer : ROHM Semiconductor
Description : DIODE ZENER ARRAY 30V 200MW SMD5
Stock : 2948
Product Category : Diodes - Zener - Arrays
Configuration : 2 Pair Common Anode
Current - Reverse Leakage @ Vr : 500 nA @ 23 V
Impedance (Max) (Zzt) : 200 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Package / Case : SC-74A, SOT-753
Power - Max : 200 mW
Product Status : Active
Supplier Device Package : SMD5
Voltage - Zener (Nom) (Vz) : 30 V