Q4XTULAF300-Q8
Contact Now
Q4XTULAF300-Q8
Mfr.Part # : Q4XTULAF300-Q8
Manufacturer : Banner Engineering
Description : PHOTO SEN LASER 300MM 0-10V
Stock : 16
Product Category : Optical Sensors - Distance Measuring
Operating Temperature : -10°C ~ 50°C
Output Type : Analog
Product Status : Active
Voltage - Supply : 12V ~ 30V