Q4XFKLAF310-Q8
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
Q4XFKLAF310-Q8
Mfr.Part # : Q4XFKLAF310-Q8
Manufacturer : Banner Engineering
Description : PHOTO SEN 310MM NPN/PNP-IO LINK
Stock : 10
Product Category : Optical Sensors - Distance Measuring
Operating Temperature : -10°C ~ 50°C
Product Status : Active
Voltage - Supply : 10V ~ 30V