Q4XTKLAF300-Q8
Contact Now
Q4XTKLAF300-Q8
Mfr.Part # : Q4XTKLAF300-Q8
Manufacturer : Banner Engineering
Description : PHOTO SEN 300MM NPN/PNP-IO LINK
Stock : 6
Product Category : Optical Sensors - Distance Measuring
Operating Temperature : -10°C ~ 50°C
Product Status : Active
Voltage - Supply : 10V ~ 30V