EXB-2HV471JV
Contact Now
EXB-2HV471JV
Mfr.Part # : EXB-2HV471JV
Manufacturer : Panasonic
Description : RES ARRAY 8 RES 470 OHM 1506
Stock : 17041
Number of Resistors : 8
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 1506, Convex, Long Side Terminals
Power Per Element : 62.5mW
Product Status : Active
Resistance (Ohms) : 470
Supplier Device Package : 1506
Temperature Coefficient : ±200ppm/°C
Tolerance : ±5%