4605X-101-104LF
Contact Now
4605X-101-104LF
Mfr.Part # : 4605X-101-104LF
Manufacturer : Bourns, Inc.
Description : RES ARRAY 4 RES 100K OHM 5SIP
Stock : 4497
Mounting Type : Through Hole
Number of Pins : 5
Number of Resistors : 4
Operating Temperature : -55°C ~ 125°C
Package / Case : 5-SIP
Power Per Element : 200mW
Product Status : Active
Resistance (Ohms) : 100k
Supplier Device Package : 5-SIP
Temperature Coefficient : ±100ppm/°C
Tolerance : ±2%