CLM-22-HM-61-36-AC30-P1-3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CLM-22-HM-61-36-AC30-P1-3
Mfr.Part # : CLM-22-HM-61-36-AC30-P1-3
Manufacturer : Luminus Devices
Description : LED COB CLM22 WHITE
Stock : 117
Product Category : LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
Color : White
Configuration : Square
Current - Max : 2.2A
Current - Test : 1.1A
Height : 1.37mm
Lens Type : Flat
Light Emitting Surface (LES) : 22.00mm Dia
Product Status : Active
Size / Dimension : 28.00mm L x 28.00mm W
Temperature - Test : 85°C
Type : Chip On Board (COB)
Viewing Angle : 120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 34.7V