AB-FH01208-19712-8A1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AB-FH01208-19712-8A1
Mfr.Part # : AB-FH01208-19712-8A1
Manufacturer : American Bright
Description : IP68 SLIM ROPE LIGHT 12V RGBW 5M
Stock : 29
Product Category : LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
Color : Red, Green, Blue, White (RGBW)
Configuration : Linear Light Strip, Flexible
CRI (Color Rendering Index) : 80
Features : IP68
Height : 6.00mm
Lens Type : Flat
Product Status : Active
Size / Dimension : 5000.00mm L x 12.00mm W
Temperature - Test : 25°C
Type : LED Module
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 12V