GD CSSRML.14-U8V1-24-1-350-R33
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
GD CSSRML.14-U8V1-24-1-350-R33
Mfr.Part # : GD CSSRML.14-U8V1-24-1-350-R33
Manufacturer : ams OSRAM
Description : NEW HORTICULTURE LED FAMILY FOR
Stock : 3000
Product Category : LED Lighting - Color
Color : Blue
Current - Max : 1A
Current - Test : 350mA
Luminous Flux @ Current/Temperature : 773mW (720mW ~ 825mW)
Mounting Type : Surface Mount
Package / Case : 1212 (3030 Metric)
Product Status : Active
Supplier Device Package : 1212
Temperature - Test : 25°C
Viewing Angle : 120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 2.92V