GD CSBRM2.14-ARAK-24-1-700-R33
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
GD CSBRM2.14-ARAK-24-1-700-R33
  • 1
Mfr.Part # : GD CSBRM2.14-ARAK-24-1-700-R33
Manufacturer : ams OSRAM
Description : LED OSLON SQ 451NM SMD
Stock : 4347
Product Category : LED Lighting - Color
Current - Max : 2A
Current - Test : 700mA
Luminous Flux @ Current/Temperature : 1470mW (1300mW ~ 1640mW)
Mounting Type : Surface Mount
Package / Case : 1212 (3030 Metric)
Product Status : Active
Supplier Device Package : CSMD
Temperature - Test : 25°C
Viewing Angle : 140°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 2.9V