GH CSSRML.24-UJUM-1-1-350-R33
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
GH CSSRML.24-UJUM-1-1-350-R33
  • 1
Mfr.Part # : GH CSSRML.24-UJUM-1-1-350-R33
Manufacturer : ams OSRAM
Description : OSLON OPTIMAL
Stock : 2890
Product Category : LED Lighting - Color
Current - Max : 1A
Current - Test : 350mA
Luminous Flux @ Current/Temperature : 520mW (450mW ~ 610mW)
Mounting Type : Surface Mount
Package / Case : 1212 (3030 Metric)
Product Status : Active
Supplier Device Package : 1212
Temperature - Test : 25°C
Viewing Angle : 120°
Voltage - Forward (Vf) (Typ) : 2V