DPX165950DT-8126A1
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
DPX165950DT-8126A1
Mfr.Part # : DPX165950DT-8126A1
Manufacturer : TDK Corporation
Description : RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Stock : 16382
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz