AD1800-3600-5400TR311
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AD1800-3600-5400TR311
Mfr.Part # : AD1800-3600-5400TR311
Manufacturer : Anatech Electronics Inc.
Description : 1800 MHZ / 3600 MHZ / 5400 MHZ T
Stock : 50
Product Category : RF Multiplexers
Frequency Bands (Low / High) : 1.76GHz ~ 1.84GHz / 5.34GHz ~ 5.46GHz