ANT-916-CW-HWR-SMA
Contact Now
ANT-916-CW-HWR-SMA
Mfr.Part # : ANT-916-CW-HWR-SMA
Manufacturer : Linx Technologies
Description : RF ANT 916MHZ WHIP TILT SMA MALE
Stock : 9645
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Whip, Tilt
Applications : ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
Frequency (Center/Band) : 915MHz
Frequency Group : UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range : 900MHz ~ 930MHz