T131AH-2.4/4.9/5.X-S
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
T131AH-2.4/4.9/5.X-S
Mfr.Part # : T131AH-2.4/4.9/5.X-S
Manufacturer : Nearson
Description : RF ANT 2.4GHZ/4.9GHZ WHIP TILT
Stock : 3163
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Whip, Tilt
Frequency (Center/Band) : 2.4GHz, 4.9GHz, 5GHz
Frequency Group : UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency Range : 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.35GHz, 5.725GHz ~ 5.85GHz