ANT-868-CW-QW-SMA
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
ANT-868-CW-QW-SMA
Mfr.Part # : ANT-868-CW-QW-SMA
Manufacturer : Linx Technologies
Description : RF ANT 868MHZ WHIP STR SMA MALE
Stock : 873
Product Category : RF Antennas
Antenna Type : Whip, Straight
Applications : ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
Frequency (Center/Band) : 700MHz, 750MHz, 800MHz, 900MHz, 950MHz
Frequency Group : UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency Range : 750MHz ~ 950MHz