CSTNE20M0VH3L000R0
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
CSTNE20M0VH3L000R0
Mfr.Part # : CSTNE20M0VH3L000R0
Manufacturer : Murata Electronics
Description : CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
Stock : 10184
Product Category : Resonators
Capacitance : 15 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 20 MHz
Frequency Stability : ±0.11%
Frequency Tolerance : ±0.07%
Impedance : 40 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C