AWSCR-5.00CPLA-C30-T4
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AWSCR-5.00CPLA-C30-T4
Mfr.Part # : AWSCR-5.00CPLA-C30-T4
Manufacturer : Abracon
Description : CERAMIC RES 5.0000MHZ 30PF SMD
Stock : 2625
Product Category : Resonators
Capacitance : 30 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 5 MHz
Frequency Stability : ±0.3%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 30 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C