AWSCR-4.91CRLA-C15-T3
Contact Now
AWSCR-4.91CRLA-C15-T3
Mfr.Part # : AWSCR-4.91CRLA-C15-T3
Manufacturer : Abracon
Description : CERAMIC RES 4.9100MHZ 15PF SMD
Stock : 2208
Product Category : Resonators
Capacitance : 15 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 4.91 MHz
Frequency Stability : ±0.3%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 40 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 85°C