AWSCR-12.00CELB-C10-T3
Product Categories
Shikun Electronics Co., Ltd
Contact Now
AWSCR-12.00CELB-C10-T3
Mfr.Part # : AWSCR-12.00CELB-C10-T3
Manufacturer : Abracon
Description : CERAMIC RES 12.0000MHZ 10PF SMD
Stock : 35000
Product Category : Resonators
Capacitance : 10 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 12 MHz
Frequency Stability : ±0.2%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 40 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C