AWSCR-2.45CPLB-C30-T4
Contact Now
AWSCR-2.45CPLB-C30-T4
  • 1
Mfr.Part # : AWSCR-2.45CPLB-C30-T4
Manufacturer : Abracon
Description : CERAMIC RES 2.4500MHZ 30PF SMD
Stock : 35000
Product Category : Resonators
Capacitance : 30 pF
Features : Built in Capacitor
Frequency : 2.45 MHz
Frequency Stability : ±0.4%
Frequency Tolerance : ±0.5%
Impedance : 100 Ohms
Mounting Type : Surface Mount
Operating Temperature : -40°C ~ 125°C